Żarty, dowcipy, kawały... po prostu humor na maksa!
Szukasz dobrych dowcipów i żartów?
Jesteśmy tutaj dla Ciebie!
Jesteśmy tutaj dla Ciebie!
- Najlepsze żarty
- Ponad 10,000 dowcipów
- Humor na każdy dzień!
category.title
Kategoria:
O Niemcach i Ruskich
Jest sobie Polak,Rusek,Niemiec i diabeł. Diabeł kazał Polakowi,Ruskowi i Niemcowi wejść do pokoju pełnego komarów i wyjść bez żadnego ugryzienia. Pierwszy wchodzi Niemiec i wychodzi z dwudziestoma ugryzieniami. Drugi wchodzi Rusek i wychodzi z dwudziestoma pięcioma ugryzieniami. Trzeci wchodzi Polak i wychodzi bez żadnego ugryzienia.
Diabeł pyta się go:
- Dlaczego żaden komar cię nie ugryzł?
A Polak odpowiada:
- Porostu zabiłem jednego, a reszta poleciała na pogrzeb.
Diabeł pyta się go:
- Dlaczego żaden komar cię nie ugryzł?
A Polak odpowiada:
- Porostu zabiłem jednego, a reszta poleciała na pogrzeb.
Kategoria:
O Niemcach i Ruskich
Idzie Rus,Czech,i Polak.Spotykają diabła.Diabeł mówi-kto wypije pięć litrów wody, i wytrzyma tydzień bez korzystania z toalety to dostanie co będzie chciał.
Miną tydzień.
Mówi do diabła Rus:
Nie wytrzymałem.
Mówi Czech:
Nie wytrzymałem.
Na to Polak:
Wytrzymałem.!
Diabeł pyta-
jak to zrobiłeś?
Polak na to:
Bo kropelka sklei,sklei że się pupa nie rozklei.
Miną tydzień.
Mówi do diabła Rus:
Nie wytrzymałem.
Mówi Czech:
Nie wytrzymałem.
Na to Polak:
Wytrzymałem.!
Diabeł pyta-
jak to zrobiłeś?
Polak na to:
Bo kropelka sklei,sklei że się pupa nie rozklei.
Kategoria:
O Niemcach i Ruskich
Spotykają się Niemiec i Rusek i wdają się w rozmowę:
- Ja mam 3 samochody w domu, pierwszy do pracy, drugi na zakupy i podróże, a trzecim jeżdżę do sąsiadów - mówi Niemiec.
Na co Rusek rzecze:
- Ja mam 2 samochody w domu, pierwszy do pracy, a drugi na zakupy i podróże.
- A czym do sąsiadów jeździcie? - pyta Niemiec
- A do sąsiadów to my jeździmy czołgami!
- Ja mam 3 samochody w domu, pierwszy do pracy, drugi na zakupy i podróże, a trzecim jeżdżę do sąsiadów - mówi Niemiec.
Na co Rusek rzecze:
- Ja mam 2 samochody w domu, pierwszy do pracy, a drugi na zakupy i podróże.
- A czym do sąsiadów jeździcie? - pyta Niemiec
- A do sąsiadów to my jeździmy czołgami!
Kategoria:
O Niemcach i Ruskich
Lecą samolotem chińczyk, Polak, Rusek i Niemiec. Wszyscy przechwalają się co takiego mają u siebie w państwie najlepszego. Pilot się pyta :
- Co tam u was jest ?
Na to Chińczyk:
- My to mamy tyle ryżu, że cała planeta by się najadła!
- A u was w Niemczech co jest?
- A my mamy taki wielki hełm że pół planety by się przykryło!
- A wy Rosjanie co tam macie ?
- My mamy taką wielką flagę, że cała planeta by się okryła i by jeszcze zostało
- A wy Polaku co wy macie ???
Polak tak myśli i myśli i mówi:
- A my , my to mamy takiego białego orła, co by zjadł ten wasz ryż ,nasrał w hełm i na końcu du*ę flagą podtarł.
- Co tam u was jest ?
Na to Chińczyk:
- My to mamy tyle ryżu, że cała planeta by się najadła!
- A u was w Niemczech co jest?
- A my mamy taki wielki hełm że pół planety by się przykryło!
- A wy Rosjanie co tam macie ?
- My mamy taką wielką flagę, że cała planeta by się okryła i by jeszcze zostało
- A wy Polaku co wy macie ???
Polak tak myśli i myśli i mówi:
- A my , my to mamy takiego białego orła, co by zjadł ten wasz ryż ,nasrał w hełm i na końcu du*ę flagą podtarł.
Kategoria:
O Niemcach i Ruskich
Polak, Niemiec i Rusek są w pociągu i kłócą się kto z nich najlepiej kradnie.
Niemiec-Rusek, zgaś światło i szybko zapal. (zginął Ruskowi krawat)
Rusek-Polak, zgaś światło i szybko zapal. (zginęły Niemcowi klucze)
Polak-Niemiec, zgaś światło i szybko zapal.
Nic się nie stało,Niemiec i Rusek się śmieją.
Nagle Wchodzi konduktor i mówi: - Wszyscy wysiadać z pociągu ktoś nam tory ukradł!!!
Niemiec-Rusek, zgaś światło i szybko zapal. (zginął Ruskowi krawat)
Rusek-Polak, zgaś światło i szybko zapal. (zginęły Niemcowi klucze)
Polak-Niemiec, zgaś światło i szybko zapal.
Nic się nie stało,Niemiec i Rusek się śmieją.
Nagle Wchodzi konduktor i mówi: - Wszyscy wysiadać z pociągu ktoś nam tory ukradł!!!
Kategoria:
O Niemcach i Ruskich
Pewnego dnia Rusek, Niemiec i Polak chcieli przejść przez granicę. Tradycyjnie spotkali diabla, który tym razem kazał im przynieść coś do czyszczenia. Polak przyniósł szczoteczkę do zębów, Niemiec szczotkę klozetową a Rusek nie przyszedł. Diabel powiedział:
- Umyjcie zęby tym co przynieśliście a wtedy puszczę Was wolno.
Polak umył bez problemu, Niemiec śmieje się i płacze.
- Dlaczego płaczesz?
- Bo ciężko mi się myje i mnie szczękna boli.
- To dlaczego sie śmiejesz?
- Bo Rusek jedzie z czyścicielem do asfaltu
- Umyjcie zęby tym co przynieśliście a wtedy puszczę Was wolno.
Polak umył bez problemu, Niemiec śmieje się i płacze.
- Dlaczego płaczesz?
- Bo ciężko mi się myje i mnie szczękna boli.
- To dlaczego sie śmiejesz?
- Bo Rusek jedzie z czyścicielem do asfaltu
Kategoria:
O Niemcach i Ruskich
Polaka,Niemca i Ruska złapał diabeł i zamknął w okrągłej wierzy i powiedział że jak dadzą mu zadanie jakiego nie da rady wykonać to ich wypuści.
Niemiec mówi:
- To zrób salto w przód.
Diabeł się zaśmiał i zrobił salto w przód.
Rusek mówi:
- Zrób salto w tył.
Diabeł się zaśmiał i zrobił salto w przód a Polak mówi:
- Jak jesteś taki mądry to stań kącie
odp. byli zamknięci w okrągłej wierzy i nie było kąta w którym diabeł mógłby stanąć.
Niemiec mówi:
- To zrób salto w przód.
Diabeł się zaśmiał i zrobił salto w przód.
Rusek mówi:
- Zrób salto w tył.
Diabeł się zaśmiał i zrobił salto w przód a Polak mówi:
- Jak jesteś taki mądry to stań kącie
odp. byli zamknięci w okrągłej wierzy i nie było kąta w którym diabeł mógłby stanąć.
Kategoria:
O Niemcach i Ruskich
Zorganizowano międzynarodowy konkurs na napisanie najlepszej książki o słoniach.
- Japończycy napisali rozprawę naukową "Wprowadzenie do nauki o słoniach".
- Amerykanie napisali książkę "Co przeciętny Amerykanin powinien wiedzieć o słoniach".
- Żydzi napisali trzytomowe dzieło "Słoń a sprawa żydowska".
- Rosjanie napisali 2 dzieła: "Rosja - praojczyzna słoni" i "Radziecki słoń - największy komunista na świecie".
- Kubańczycy napisali: "Kubański słoń - młodszy brat słonia radzieckiego".
- Japończycy napisali rozprawę naukową "Wprowadzenie do nauki o słoniach".
- Amerykanie napisali książkę "Co przeciętny Amerykanin powinien wiedzieć o słoniach".
- Żydzi napisali trzytomowe dzieło "Słoń a sprawa żydowska".
- Rosjanie napisali 2 dzieła: "Rosja - praojczyzna słoni" i "Radziecki słoń - największy komunista na świecie".
- Kubańczycy napisali: "Kubański słoń - młodszy brat słonia radzieckiego".
Kategoria:
O Niemcach i Ruskich
Polak,Rusek i Niemiec spotkali diabła na moście diabeł mówi do nich:
-Jeśli zadacie mi zagadkę na którą nie umiem odpowiedzieć to was przepuszczę
Pierwszy mówi Rusek:
-Ile waży most na którym stoimy?
-pfff to proste tonę
Rusek zawraca.Następny mówi Niemiec;
-Co to jest rano ma 4 nogi po południu 2 a wieczorem 3?
-niema nic prostszego to człowiek.
Niemiec zawraca się.Ostatni mówi Polak.
Bierze sitko.Puścił w nie bąka i mówi do diabła:
-Jak takiś mądry to powiedz którą dziurką wyleciało?
-Yyyy...Możesz przejść
-Jeśli zadacie mi zagadkę na którą nie umiem odpowiedzieć to was przepuszczę
Pierwszy mówi Rusek:
-Ile waży most na którym stoimy?
-pfff to proste tonę
Rusek zawraca.Następny mówi Niemiec;
-Co to jest rano ma 4 nogi po południu 2 a wieczorem 3?
-niema nic prostszego to człowiek.
Niemiec zawraca się.Ostatni mówi Polak.
Bierze sitko.Puścił w nie bąka i mówi do diabła:
-Jak takiś mądry to powiedz którą dziurką wyleciało?
-Yyyy...Możesz przejść
Kategoria:
O Niemcach i Ruskich
Prezes jednego z wielkich europejskich banków,aby udowodnić swoim klientom, że w jego firmie ich pieniądze są najbezpieczniejsze ,zorganizował międzynarodowe zawody dla włamywaczy. Konkurencja polegała na tym, że w sejfie w jednej z komnat skarbca umieszczono pięć milionów dolarów. "Zawodnicy" mieli w całkowitych ciemnościach otworzyć w ciągu jednej minuty drzwi sejfu. Po tym czasie zapalało się światło, co było równoznaczne z włączeniem się alarmu i aresztowaniem przez policję w ciągu kolejnej minuty.
Żaden z kasiarzy nie był jednak w stanie sprostać zadaniu i gdy zapalało się światło sejf pozostawał zamknięty. Przyszła kolej na "reprezentantów" Polski.
Weszli do skarbca, w tym momencie zgasło światło i zaczęto odliczać czas. Po minucie przewodniczący komisji sędziowskiej naciska włącznik światła... i nic. Dalej jest ciemno. Znowu pstryka... ciemno. Nagle w ciemności rozlega się szept:
- Jasiek, ukradliśmy pięć milionów dolców, więc po jaki ch*j ci ta żarówka?
Żaden z kasiarzy nie był jednak w stanie sprostać zadaniu i gdy zapalało się światło sejf pozostawał zamknięty. Przyszła kolej na "reprezentantów" Polski.
Weszli do skarbca, w tym momencie zgasło światło i zaczęto odliczać czas. Po minucie przewodniczący komisji sędziowskiej naciska włącznik światła... i nic. Dalej jest ciemno. Znowu pstryka... ciemno. Nagle w ciemności rozlega się szept:
- Jasiek, ukradliśmy pięć milionów dolców, więc po jaki ch*j ci ta żarówka?
Witaj na humor.gomeo.pl – Twoim źródle najlepszych żartów, dowcipów i kawałów po polsku! Nasza kolekcja to ponad 10,000 śmiesznych tekstów, od krótkich żartów o Jasiu po czarny humor i fraszki. Szukasz rozrywki na każdy dzień? Znajdziesz tu zabawne historie o blondynkach, myśliwych, policji czy studentach – idealne na poprawę nastroju czy imprezę. Historia naszej strony zaczęła się z pasji do humoru, która narodziła się w latach 90., gdy Polacy, zmęczeni szarą rzeczywistością PRL, zaczęli wymieniać się dowcipami przy ogniskach i w domach. Te opowieści – od kawałów o Bacy po żarty o Chucku Norrisie – przekazywane z ust do ust, zainspirowały nas do stworzenia miejsca, gdzie każdy może się uśmiechnąć. Z czasem zebraliśmy tysiące tekstów, od klasycznych polskich żartów po współczesne śmieszne zagadki, tworząc unikalny zbiór, który łączy tradycję z nowoczesnością. Dziś humor.gomeo.pl to nie tylko zbiór najlepszych dowcipów, ale i społeczność miłośników śmiechu. Nasze kategorie, jak „Żarty o lekarzach” czy „O Szkotach”, przyciągają fanów tematycznego humoru, a codzienne aktualizacje zapewniają świeżą dawkę radości. Przekonaj się, jak historia polskiego humoru ożywa na naszej stronie! Czytaj, oceniaj i dziel się ulubionymi żartami – od klasyki po nowości. Humor.gomeo.pl to więcej niż zbiór tekstów – to miejsce, gdzie śmiech ma swoją historię i przyszłość. Dołącz do nas i odkryj, dlaczego dobry humor to podstawa!
© humor.gomeo.pl 2025